Zapisy on-line

TeN Skinwell Power – bezpieczna alternatywa dla mezoterapii klasycznej i bezigłowej . Bezskutecznie poszukujesz w gabinetach kosmetycznych zabiegu, którego efekty będą widoczne przez długi czas? A jednocześnie by był on bezpieczny i bezbolesny? Nowe

TeN Skinwell Power – bezpieczna alternatywa dla mezoterapii klasycznej i bezigłowej

Bezskutecznie poszukujesz w gabinetach kosmetycznych zabiegu, którego efekty będą widoczne przez długi czas? A jednocześnie by był on bezpieczny i bezbolesny? Nowe na polskim rynku urządzenie TeN Skinwell Power to idealne rozwiązanie dla kobiet, które oczekują szybkiego rezultatu i chcą się nim cieszyć jak najdłużej.

 

TeN  SKINWELL POWER… po prostu 10 razy piękniejsza Ty!

 Z myślą o wymagających kobietach profesjonaliści marki TeN stworzyli niezawodny SKINWELL POWER – kompletne urządzenie do pielęgnacji urody, będące bezpieczną  alternatywą dla mezoterapii igłowej oraz skuteczniejszą i przyjemniejszą metodą niż klasyczny zabieg mezoterapii bezigłowej.

 

Dlaczego TeN SKINWELL POWER jest skuteczny?

Jest pierwszym urządzeniem, które w łagodny sposób otwiera nowe kanały dostępu do skóry (elektroporacja), przez które transportowane są składniki aktywne potrzebne do zwalczania wszelkich niedoskonałości. Podczas zabiegu odczuwane jest jedynie delikatne mrowienie, nie powodujące nieprzyjemnych skurczy mięśni, co ma miejsce w przypadku klasycznego zabiegu mezotrapii bezigłowej.

 

Zabieg urządzeniem TeN Skniwell Power intensyfikuje działanie aplikowanego preparatu, który dzięki specjalnym głowicom dociera bezpośrednio w miejsca, w których skóra najbardziej tego potrzebuje. Dzięki powstającym w trakcie zabiegu „elektroporom” składniki aktywne docierają do głębszych warstw skóry i są uwalniane przez kolejne 2 – 3 dni po zabiegu. Dzięki temu uzyskuje się natychmiastowe i widoczne efekty na skórze twarzy i ciała, która staje się ujędrniona, a oznaki starzenia po prostu… znikają!

 

Zabiegi z użyciem TeN Skinwell Power

W trakcie zabiegu urządzeniem TeN Skinwell Power aplikowane są specjalistyczne preparaty o ukierunkowanym działaniu: nawilżającym twarz, antycellulitowym lub wyszczuplającym na ciało.     W ich skład wchodzą aktywne składniki, które w trakcie wykonywania zabiegu urządzeniem TeN Skinwell Power zwiększają i wydłużają efekt działania.

ESSENTIALS TECH FACE HYALURONIC to ampułki z aktywnym serum hialuronowym, które w swoim składzie mają nie tylko ujędrniający kwas hialuronowy, ale także  liftingujący kompleks cukrowy.

 

ESSENTIALS TECH BODY DRAIN to ampułki z aktywnym serum drenującym zawierającym takie substancje aktywne jak escyna (aktywny składnik wyciągu z kasztanowca, ujędrnia skórę) i glaucyna (pozyskiwana z rośliny Glaucium Flaum, rosnącej dziko w Afryce Północnej, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej, zmniejsza objawy cellulitu i zapobiega nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej).

 

ESSENTIALS TECH BODY SLIM to ampułki z aktywnym serum wyszczuplającym,  również zawierającym glaucynę, ale także kofeinę, która przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość, nadaje skórze elastyczność i miękkość.

 

« Powrót