Zapisy on-line

Mediolan

Mediolan - stolica mody i luksusu, gdzie wielka świątynia wiary chrześcijańskiej, jaką jest czwarta na świecie pod względem wielkości katedra Duomo, sąsiaduje z katedrą luksusu i przepychu, eleganckim domem towarowym La Rinascente.

To tu znajduje się słynna na całym świecie Dzielnica Mody usytuowana pomiędzy Piazza Duomo, Piazza Cavour i Piazza San Babila.

Możesz tu odwiedzić butiki znanych włoskich marek m.in. Armani, Prada, Dolce & Gabbana, Gucci i Versace. Każda “fashion victim” będzie miała okazje zapolować tu na super modną torbę z kolekcji Dolce&Gabbana, czy w ekskluzywnej perfumerii odnaleźć ulubiony kosmetyk.

Po zachodzie słońca w Mediolanie nadchodzi czas na aperitivo. To prawdziwy rytuał. Do każdego aperitivo dostajemy nieograniczony dostęp do smakowitych włoskich przekąsek. Później w szampańskim nastroju możesz ruszać na podbój miasta, Mediolan bowiem kocha rozrywki i zabawę.

Włoski smak, kulturę oraz modę znajdziesz również w wielu miejscach Warszawy. 
Od znakomitych pizzerii, po eleganckie restauracje i sklepy.
Accademia TeN na Wilczej 5 inspirowana włoskim stylem marki TeN również zalicza się do tych godnych polecenia miejsc na mapie stolicy.

Serdecznie zapraszamy,
zespół Accademii